KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539321
nr 1553 9321
Rauf Alazan (1931), Turkiet, "Komposisyon". Signerad, daterad 1968, oramad. Olja på duk, 65x92 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 31 juli 2023
kl 18:09:45
800 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr